doprava DOPRAVA NAD 900 Kč ZDARMA

Krém na holení Taylor of Old Bond Street Platinum Collection 150 ml od britské značky má luxusní mužnou vůni, která kombinuje orientální tóny s dřevitými prvky. Poskytuje hladké oholení bez podráždění, zvlhčuje a zjemňuje pokožku. Vhodný pro všechny typy pleti.

Krém je určen pro kvalitní a pohodlné oholení každý den. Krém má jemnou texturu, snadno vytváří hustou pěnu pro lepší klouzání čepele během holení, která zabraňuje podráždění pokožky. Zároveň chrání a vyživuje pokožku přírodními složkami, které jsou součástí produktu. Krém také obsahuje glycerin a kokosový olej, které pokožku zjemňují a zvlhčují. Vonná pyramida: Nejlepší noty: bergamot a bílá hruška. Srdce: listy fialky, exotické santalové. Krémová tonka a pižmo dotvářejí vůni. Dóza obsahující krém má široké hrdlo, takže štětec na holení můžete bez problémů ponořit. Také se však bezpečně uzavře, abyste si ho mohli vzít sebou na cesty.

Water, Stearic Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Coconut Acid, Glycerin, Triethanolamine, Parfum, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool.

Taylor of Old Bond Street

74 Jermyn Street, St. James´s, London SW1Y 6NP

www.taylorofoldbondst.co.uk 

Taylor Of Old Bond Street

Krém na holení Taylor of Old Bond Street Platinum Collection 150ml

(0)
Čárový kód: 0696770010006
400 Kč
Očekáváme
Doprava Express Kurier do 48 pracovnych hodín
Ó Značke

Společnost Taylor of Old Bond Street založil v roce 1854 Jeremiah Taylor během vlády královny Viktorie. Svůj holičský salon otevřel na prestižní Bond Street v Londýně a rychle si získal pověst v britské společnosti díky ošetřením založeným na rostlinných extraktech. Jeho vize – spojovat tradici s přírodní péčí – položila základy značky, která se stala jedním z nejikoničtějších jmen v oblasti pánského groomingu.

Rodinný podnik pokračoval v rukou dalších generací – potomci Jeremiaha rozšířili sortiment a zachovali závazek ke kvalitě a přírodním ingrediencím. V roce 1930 otevřela značka druhou pobočku na Jermyn Street, čímž ještě více upevnila svou reputaci.

Dnes Taylor of Old Bond Street nabízí kompletní řadu luxusních produktů pro péči o muže – od krémů a mýdel na holení, přes vody po holení a kolínské, až po hydratační a vlasové přípravky. Cenově dostupná a zároveň prémiová, značka zůstává symbolem klasické britské elegance a řemeslné kvality.


Číst dál
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA

pro objednavky nad 39 €

Záruka kvality
Záruka kvality

všechny naše položky jsou originální

1500+ produktů
1500+ produktů

na skladě a připraveno k odeslání

rychlé odeslání
rychlé odeslání

objednávka je doručena do 24 hodin